Активоване вугілля для схуднення. Вугільна дієта

Активоване вугілля для схуднення. Вугільна дієта Активоване вугілля для схуднення

В сучасний час є багато різновидів методів, які допомагають людям знизити вагу. Одним з нових і що здобули популярність способів є рецепт із застосуванням активованого вугілля.

Корисні якості деревного

вугілля, який вбирає і виводить шкідливі речовини з організму людини, застосовували ще в Стародавній Греції та Єгипті. А в Росії однієї з відомих народних методик очистки був березовий вугілля.

Сьогодні активоване вугілля роблять з деревного і викопного вугілля. Таблетки активованого вугілля пропонуються в будь-якій аптеці і мають невисоку вартість, тому вугільна дієта економічно дуже вигідна.

У даній статті ми розповімо про особливості методики зниження ваги з використанням таблеток (його випускають також у порошку) активованого вугілля. Рецептів, за якими застосовується активоване вугілля для схуднення існує два.

Перший метод. за яким використовується активоване вугілля для схуднення: додавання до денного раціону декількох таблеток вугілля. Передбачається, що кількість засобу буде збільшуватися до 1 таблетки на 10 кілограм ваги людини. Приміром, якщо людина важить 70 кілограм, то таблеток вугілля рекомендується приймати 7. Засіб потрібно вживати вранці перед їжею.

Метод № 2: прийом таблеток вугілля для схуднення розподілений по всьому дню. Рекомендовані 10 таблеток потрібно приймати в три прийоми за годину до прийому їжі. Рецепт передбачає, що вугільна дієта триває 10 днів (по 1 або 2 методикою), потім робиться перерва на 1 тиждень, потім знову використовується дієта.

Давайте розглянемо, яке дію надає вугілля на організм людини, чи не шкідливо худнути за допомогою активованого вугілля ?

Головне властивості цього препарату – це вбирання шкідливих речовин, які накопичуються в кишечнику. Крім того, таблетки активованого вугілля викликають очищення організму від токсинів і шлаків. Такі властивості цього продукту сприяють звільненню організму від шкідливих речовин, а також нездорових мікроорганізмів, які є в тілі.

Не варто забувати, що прямим застосуванням активованого вугілля не є зниження ваги або зменшення апетиту. Тому дану методику можна назвати нетрадиційним і народним засобом. Пряме застосування вугілля, про що вказано на його упаковці, – це зняття інтоксикації. Вживають його головним чином при отруєннях їжею, також вугільні таблетки і порошки використовують для лікування тяжких інфекцій, таких як дизентерія і черевний тиф. Крім цього, активоване вугілля приносить позитивний ефект при гастриті, регулярних колітах, підвищеній кислотності шлунка і різних формах діареї (проносу).

Майте на увазі, що довгий вживання активованого вугілля може викликати побічні ефекти: такі прояви як сильне утруднення стільця, запор, а також деякі форми порушення діяльності шлунка: печію, метеоризм, відрижку, нудоту і важкість у області живота. Крім цього, варто мати на увазі, що активоване вугілля вбирає не тільки шкідливі, але і частина корисних для організму речовин.

Таким чином, тривале його вживання може викликати недолік необхідних для здоров’я вітамінів. Також важливо знати, що прийом вугілля краще проводити окремо від лікарських препаратів, так як їх дія також буде зменшено. Застосовуючи метод схуднення з активованих вугіллям, рекомендується заповнити недолік цінних елементів в організмі прийомом вітамінних добавок. Їх прийом ніяким чином не відбитися на вашому вазі.

Які ж висновки можна зробити, дізнавшись всі корисні властивості активованого вугілля і варіанти його застосування, в тому числі і для схуднення? Допомогти схуднути він може, однак, в основному, завдяки очищенню організму. Дуже ефективним засобом активоване вугілля точно не є. При цьому довгий його застосування може надати шкідливу дію на організм, в тому числі і на роботу кишечника, а також позбавити наш організм потрібних йому речовин.

Зверніть увагу, що головною функцією активованого вугілля є абсорбування шкідливих речовин. Таким чином, його краще застосування – для очищення організму, виведення токсинів. Фахівці – дієтологи вважають, що активоване вугілля може стати лише додатковим засобом у процесі зниження ваги і в прагненні домогтися красивої фігури.

  • від чого полєзні вугільні таблетки
  • Користьчорного активованого вугілля для фігури
  • редуксiн цiна
  • що потрібно вживати крім таблеток для с

Comments are closed!