Активоване вугілля для схуднення? – Дієти і правильне харчування, схуднення: дієта для схуднення – Дієти та харчування – IVONA – bigmir) net – IVONA

Активоване вугілля для схуднення? – Дієти і правильне харчування, схуднення: дієта для схуднення – Дієти та харчування – IVONA – bigmir) net – IVONA Активоване вугілля для схуднення?

Чого тільки не придумають жінки, щоб відразу скинути накопичені

кілограми – системи та схеми живлення, дієти, засоби для схуднення і т. д. і т. п. У хід йдуть і лікарські засоби. Хочете приклад – будь ласка!

/ shutterstock

Регулярно спалахує інтерес до схуднення за допомогою активованого вугілля. На жіночих форумах в Інтернеті, і в реальному житті (як правило, не на офіційних зустрічах, а на невеликих “междусобойчиках”) довірливо і пристрасно розповідаються чудові історії про те, як легко, швидко і без негативних наслідків схудла “я” або “моя подруга (родичка, однокласниця, родичка одного або чоловіка, знайома) “за допомогою активованого вугілля. При цьому наводяться різні схеми:

2 тижні пити двічі на день до їжі (за 1-3 години) активоване вугілля з розрахунку 1 таблетка на кожні 10 кг ваги. Людям з вагою більше 70-80 кг (тобто необхідний одночасний прийом 7-8 і більше таблеток) пропонується починати з 3-4 таблеток за раз, поступово звикаючи і переходячи до більш високій дозі за раз залежно від самопочуття; 10 днів незалежно від власної ваги приймати 10 таблеток по 0,25 г активованого вугілля в день . випиваючи по третій частині цієї дози перед кожним з трьох денних прийомів їжі. Потім 10 днів відпочинку і повтор, якщо є необхідність.

Цілком імовірно, що в результаті реалізації будь-якої з цих схем ви досягнете бажаного схуднення, милі дами, просто тому, що пройдете курс очищення організму сорбентом і виведете з нього все незв’язані речовини і корисні та шкідливі, а нових накопичити разом з їжею не зможете, по-перше, тому, що під час очищення рекомендується щадна дієта, а по-друге, навіть ті речовини, якою ви дозволите в цей час потрапити в вас, не затримаються у вашому організмі, а будуть поглинені активованим вугіллям і виведені без затримки (пардон, затримка саме до кінця 2-х тижнів може утворитися механічна у вигляді запору, але ще й отруйна через токсинів в застійних калових мас). Крім того, разом з влаштовують вас результатами, що виражаються в зниженні ваги, ви ризикуєте домогтися ще й серйозних проблем зі здоров’ям. Чому? Отже, почнемо з початку.

Активоване вугілля – це сорбент (від латинського sorbeo – поглинаю), тобто нейтральне не токсична речовина за рахунок своєї пористої структури легко поглинає інші речовини з навколишнього середовища. Поверхня активованого вугілля вкрита великою кількістю пор . величина яких залежить від технології обробки. Завдяки своїм властивостям активоване вугілля добре поглинає гази, шкідливі і отруйні речовини (токсини), органічні сполуки, а от кислоти і луги, зокрема метанол, ціаніди, солі заліза, адсорбує слабо. З організму вугілля добре виводиться . а через 7-10 годин після прийому виходить повністю, не подразнює слизові оболонки і не всмоктується через стінки кишечника.

Оскільки процес адсорбції проходить на поверхнях великої площі, напевно, тому лікарі рекомендують в медичних цілях . при отруєннях приймати активоване вугілля у вигляді суспензії порошку у воді.

Корисне властивість деревного вугілля поглинати і виводити шкідливі речовини з людського організму знали й активно використовували і в Стародавньому Єгипті, і в Стародавній Греції, і в Стародавньому Римі. Серед популярних народних засобів очищення на Русі був березовий вугілля. Зараз активоване вугілля виробляють з деревних або з копалин вугілля. Виробляється і спеціальний активоване вугілля – тонкопорістий, одержуваний шляхом термообробки деяких полімерів без доступу повітря.

У медицині активоване вугілля застосовують при харчових отруєннях, проносах, метеоризмі, газах в кишечнику, отруєннях різними отруйними речовинами, в тому числі, і наркотиками, солями важких металів, слабкими отрутами, медикаментозних отруєннях, в Зокрема, снодійними. Активоване вугілля корисний при алергічних процесах (бронхіальна астма, шкірні та харчові алергії), він видаляє алергени з організму.

Але як будь-який препарат, активоване вугілля має і негативні впливи. Так, на відміну від клітковини (злаки, фрукти, овочі, зерновий хліб), яка, будучи кращим сорбентом, ще й поставляє в організм вітаміни і попереджає запори, активізуючи кишечник, активоване вугілля та інші сорбенти навпаки, сприяють розвитку запорів. На відміну від клітковини, і вугілля, і інші штучні сорбенти проходять по кишечнику . як губка, збираючи токсини, але жодним чином не стимулюючи стінки кишечника скорочуватися. Тому довгий прийом вугілля може приводити до розладу роботи кишечника, що може проявлятися як запорами, так і проносами.

Крім того, оскільки активоване вугілля поглинає все без розбору органічні речовини . що є в шлунково-кишковому тракті, то він виводить і необхідні організму мікроелементи, вітаміни, білки, гормони, приводячи до збіднення організму. З цієї ж причини прийом вугілля одночасно з прийомом лікарських засобів істотно знизить або усуне їх дію . оскільки більша частина лікуючого речовини буде пов’язана і виведена з організму до надання лікувальної дії.

Виходячи з усього цього, можна зробити один висновок – схуднути, вірніше скинути частину ваги за допомогою застосування активованого вугілля можна через очищення організму . Але засіб це не найефективніший, а при довгому прийомі просто шкідливо впливає на організм за рахунок розлади роботи кишечника і позбавлення організму необхідних йому для роботи речовин, порушення балансу мікроелементів, що не тільки не корисно, але в деяких випадках дуже шкідливо. Так, для сердечників може виявитися смертельним порушення калієво-кальцієвого балансу, які вугілля виведе так само, як і шкідливі речовини.

Якщо хочете ось саме худнути, очищаючи організм, виберіть найкращі засоби. До речі, сорбентом є і силікагель . але ви ж не намагаєтеся його пити?!

А ось овочі, фрукти, злаки, зерновий хліб, що містять клітковину . яка, як і вугілля, поглинає шкідливі речовини, не менш ефективно очистять організм від шкідливих речовин, але принесуть із собою мікроелементи, вітаміни і змусять працювати кишечник.

Правда, це означає дієта, обмеження себе у видах продуктів, способи їх обробки. А хочеться смачненького і саме під час дієти. Ну, тоді для ледачих і нетерплячих можна скористатися і активованим вугіллям для схуднення.

Але перш добре подумайте. Може, краще змінити весь спосіб життя або хоча б систему харчування (набір продуктів, жорсткий графік прийому їжі – до 6 вечора їмо, а потім – ні-ні аж до самого ранку), ну, і звичайно, заходи для запобігання обвисання шкіри.

Хочеш бути красивою і стрункою – потрудися, або в домашньому спортзалі, або на кухні, щоб приготувати з дозволених продуктів те, що смачно буде їсти. А ще, схуднення – це дорогий процес, якщо хочеш отримати хороший результат – і продукти хороші недешеві, і спортзали, тренера і тренажери дороги, і масажі, ліпосакції не завжди по кишені. Тому може і активоване вугілля – вихід, але щось дуже вже з багатьма “але”.

Тому, дівчатка, давайте комплексно міняти спосіб життя і систему харчування . Хочете – роздільну, хочете – “по Бреггу”, хочете – “ведичну”. Успіхів вам у цій справі!

  • правильне харчування у Стародавньому Римі

Comments are closed!

_0.32MB/0.00522 sec