Активія відгуки, йогурт активия склад. Для чого активия?

Активія відгуки, йогурт активия склад. Для чого активия? Активія відгуки, йогурт активия склад. Для чого активия?

Неоціненна користь Активиа

Практично всі жінки світу мріють про те, щоб зберегти стрункість свого тіла на довгі роки і мати при цьому гарне здоров’я. Звичайно, дотримання дієт наводить

на думку, що обмеження в харчовому раціоні можуть викликати негативні наслідки.

На сьогоднішній день по всіх телевізорів показують рекламний ролик за участю всім відомого йогурту Активиа від популярного виробника Danone. Давайте спробуємо розібратися, чи настільки корисний цей чудо йогурт, і чи зможе він нам схуднути, не зашкодивши здоров’ю, а навпаки поліпшивши його. Судячи з усього йогурт Активиа будучи, кисло молочним продуктом, покращує роботу нашого кишечника, тим самим допомагаючи швидко і безпечно схуднути. Адже в нашому сучасному світі гостро стоїть проблема запорів і багатьох дам це питання не обійшов стороною, але йогурт Активиа містить корисні для нашого організму пребіотики, які з легкістю допомагають уникнути запорів. Значить, відгуки активів сповна підкріплені фактами, зараз спробуємо більш детально в цьому розібратися.

Корисний складу Активиа

Для хорошого функціонування нашому кишечнику необхідно забезпечити регулярне надходження корисних лакто бактерій, які містяться в кисло молочних продуктах. Склад Активії, якраз містить в собі цілий набір корисних для нашого шлунку і кишечника біфідо бактерій. Багато молочні продукти, які ми вживаємо, містять у собі такі бактерії, які до кишечника не добираються, так як гинуть у кислому середовищі шлунка і користі від прийому таких продуктів наш організм не отримує.

Створюється питання в такому випадку Активія корисна чи ні? Відповідь на це питання дуже простий. У Активиа складу входять такі лакто бактерії, як ActiRegularis, вони найбільш близькі за своєю будовою до бактерій знаходяться в шлунково-кишковому тракті і краще приживаються в мікрофлорі нашого кишечника, що відповідно приносить велику користь організму. Бактерії ActiRegularis настільки стійкі, що не гинуть в продукті навіть при зберіганні. Науково доведено, що дієта з активами приносить не тільки активне схуднення, а й користь всьому організму в цілому.

Корисні властивості Активії

Сучасний темп життя настільки швидкий, сто часом зовсім не вистачає часу прийняти їжу вчасно. Ми перекушуємо на ходу, вживаємо в їжу фаст фуд часом, абсолютно не усвідомлюючи, що згодом через неправильне харчування можуть виникати різні хвороби, які тісно пов’язані з порушенням роботи шлунково-кишкового тракту. Тому якщо ви дорожите свої здоров’ям і не хочете придбати з часом проблем і хвороб, пийте йогурт Активиа, користь його неоціненна для швидкого перекусу в дорозі на роботі або на прогулянці.

Вагітним жінкам і молодим матусям теж настійно рекомендується приймати в їжу Активиа. Можна пити не тільки йогурт, але існує Активиа сирна, що ще допомагає зміцнювати кістки, так як цей сирок містить багато кальцію, який дуже необхідний в період очікування дитини і в період грудного вигодовування. У профілактичних цілях необхідно включати продукти Активиа в свій щоденний раціон. Активиа не тільки допоможе від закрепів, але ще допоможе позбутися від діареї, так як допомагає в цілому нормалізувати роботу шлунка і кишечника.

Хотілося б знати, як пити Активіа правильно, але і тут все просто, цей молочний продукт не є ліками і приймати в їжу його можна без особливих обмежень, звичайно ж, в розумних межах. Як показали наукові випробування і дослідження при щоденному прийомі Активії вже через два тижні з’являється яскраво виражений ефект від прийому продукту. Варто з’їдати всього лише два або три стаканчика йогурту об’ємом по 125 грам, і ви будете почувати себе набагато бадьоріше, і запори зовсім перестануть вас турбувати. Користь Активії неоціненна, тому варто звернути на цей продукт більш пильну увагу.

Хочеться знати, скільки калорій в Активії? Ці продукти низькокалорійні і в йогурті всього від 313 до 458 ккал (це залежить від смакового виду продукту), питна Активиа натуральна містить 216 ккал, Активиа ананас 326 ккал. Потрібно обов’язково відзначити, що від Активиа є користь не тільки завдяки бактеріям ActiRegularis, але ще й тому що там містяться у великій кількості кальцій і корисні мінерали. Має Активиа склад ідеальний для підтримки кісткової системи людини і всього організму в цілому.

Якщо ви вирішили годувати свою дитину, яка не досягла 3 річного віку продуктами Активиа, то в такому випадку настійно рекомендується порадитися з дитячим лікарем. Продукти Активиа не призначені для дитячого харчування.

Що таке Активиа на сьогодні вже відомо всьому світу. Молочні продукти з цієї серії користуються величезною популярністю в Іспанії, Франції і ще в багатьох інших країнах. У Росії йогурт виробляється на заводі Данон в місті Тольятті та місті Чехові.

Термін придатності продукту

Одним з найважливіших аргументів на користь продуктів Активиа є застосування сучасних технологій в процесі виробництва. Це дозволяє значною мірою збільшувати терміни зберігання молочних продуктів у кілька разів. Таким чином, йогурт Активиа може зберігатися в холодильнику до 30 днів з дня виробництва. Активіа натуральну, потрібно вжити в їжу протягом 28 днів з дня виробництва. Йогурт з різноманітними добавками придатний протягом 21 дня. Одним з найважливіших факторів говорять про користь цього продукту то, що Активиа йогурт, склад має без додавання консервантів. Це дуже важливо в наш вік, коли продукти харчування часто-густо мають в своєму складі різні консерванти, які уповільнюють процес перетравлення їжі і порушують роботу шлунка і кишечника. Термін придатності зазначений на етикетці пляшечки.

Відгуки про використання продукту

Ось кілька відгуків про використання продукту споживачами:

Я використовувала Активиа для схуднення. Звичайний кефір не терплю, тому замінила його йогуртом Активіа. Результати отримала такі, за один місяць схудла на п’ять кілограмів, що мене цілком влаштувало. Тепер підтримую вагу і влаштовую собі розвантажувальні дні на цьому йогурті .

Мені не вдалося схуднути з активами до мого превеликий жаль. Може бути через те, що іноді я зривалася і не дотримувалася дієти. Хотілося б запитати Активиа, як вам? Може бути, її необхідно пити довше?

Що таке Активиа я так і не зрозуміла. Насправді пила її кілька тижнів і ніяких особливих ефектів на собі зовсім не відчула. І взагалі, як то не особливо віриться в ці диво бактерії, які можуть зберігатися в холодильнику по 30 днів, а потім ще бути корисними. Але це моя суто особиста думка.

  • активія
  • активія відгуки
  • на скільки можна похудати від активії
  • активія йогурт
  • АктивіЯ користь
  • активия для вагітних чи можна вживати
  • активія при грудному годуванні
  • активіа відгуки
  • активіа для вагітних
  • активіа користь

Comments are closed!

_0.32MB/0.00359 sec