Айран для схуднення – Засоби для схуднення – Жіночий журнал NeoLove. RU

Айран для схуднення – Засоби для схуднення – Жіночий журнал NeoLove. RU Айран для схуднення

Про користь кисломолочних напоїв згадував у своїх працях ще давньогрецький історик Геродот. Він вважав дані продукти живлющими для організму. Адже вони допомагають відновити

сили людини і зберегти його здоров’я. Сьогодні прилавки магазинів насичені різноманітними кисломолочними продуктами.

Лікарі-дієтологи рекомендують використовувати нежирний кефір . сир . йогурт . кисляк та інші похідні молока для зниження ваги і профілактики ожиріння . Часто кисломолочні продукти включаються до складу розвантажувальних днів і в меню дієтичного харчування .

У східних країнах актуальні незвичні для слов’ян кисломолочні продукти . каймак, катик, кумис, сузьма, айран та інші . Незважаючи на таке різноманіття кисломолочних продуктів технологія приготування у них однакова. Для будь-якого продукту необхідно незбиране молоко . спеціальні бактерії і дотримання температурного режиму . В результаті можна отримати цілющий кисломолочний напій.

Особливе місце серед кисломолочних продуктів займає айран. Клінічні дослідження підтвердили, що айран сприяє поліпшенню травних процесів, відновленню мікрофлори шлунково-кишкового тракту, блокування активності гнильних бактерій, зміцненню імунних реакцій і поліпшенню роботи всіх систем.

Також експериментально доведено . що при систематичному споживанні айрану знижується ризик розвитку ожиріння . Айран є прекрасним напоєм для організації розвантажувальних днів і дієт . Адже в напої об’ємом 100 мл знаходиться всього лише 23 ккал.

Айран найкраще готувати самостійно

Для його приготування знадобиться незбиране коров’яче або козяче молоко . а також немаловажний компонент катик . Айран відрізняється нестійкої консистенцією, тому його рекомендують готувати відразу перед вживанням .

Технологія приготування полягає в тому, що молоко необхідно нагріти до точки кипіння і остудити до кімнатної температури. Далі внесіть до нього закваску катик, акуратно перемішайте і помістіть в тепле місце для скисання.

По закінченню п’яти годин в основу для айрану потрібно додати воду . На один літр напою рекомендується 450 мл води. У добре перемішаний кисломолочний продукт, за бажанням додайте ще льоду і рубаної зелені .

Живлющі властивості айрану залежать від якості основних його компонентів

Особливу значення має склад використаної води. Найкращим варіантом є використання джерельної або мінеральної води . з низьким відсотком мінералізації.

Для відновлення моторики кишечника досить випивати регулярно стакан айрану або замінити даними напоєм вечерю. На основі айрану можна приготувати низькокалорійні супи . коктейлі та салати . Дані страви здивують вас приємним смаком, допоможуть нормалізувати вагу і загальне самопочуття.

Якщо немає можливості готувати даний кисломолочний напій самостійно, то його можна придбати в супермаркеті. Перед покупкою уважно прочитайте склад даного напою, щоб набутий вами продукт був справді «живим».

Розвантажувальний день на айраном лікарі-дієтологи радять організовувати один або два рази на тиждень

Для його успішного проведення вам потрібно приготувати або придбати айран об’ємом 1,5 літра . Далі через кожні дві години необхідно вживати 2/3 склянки напою. Протягом доби потрібно випити зазначену норму кисломолочного продукту. Дана розвантаження переноситься легше . ніж кефірний розвантажувальний день . Вас не буде мучити дискомфорт в області кишечник, діарея або відчуття голоду. Поєднання бактерій і основних компонентів у айраном допомагає м’яко очистити організм і зменшити масу тіла .

Слід зауважити, що айран відноситься до малокалорійним напоям . У зв’язку з цим, в ході разгрузок протипоказані силові активні тренування . Оптимальним варіантом є піші прогулянки, заняття легкою аеробікою або йогою. Також в цей день утримайтеся від відвідування лазні або саун.

Важливо, організовувати розвантажувальні дні на айраном регулярно, але не перевищувати зазначеного вище кількості. В іншому випадку організм звикне до даного продукту і зниження ваги зупиниться.

Для корекції фігури використовується проста дієта на основі айрану

Суть її полягає в наступному:

    до обіду можна харчуватися всіма бажаними продуктами; після обіду до полудня – тільки низькокалорійними, нежирними стравами; на вечерю випийте склянку свіжоприготованого айрану.

При цьому вечерю потрібно організовувати за дві години до передбачуваного відпочинку .

Крім цього, можна просто включати айран в щоденне меню . так як напій відрізняється високими смаковими якостями.

Comments are closed!

_0.31MB/0.02090 sec