Агібалова И. А, ДО і ПІСЛЯ СХУДНЕННЯ

Агібалова И. А, ДО і ПІСЛЯ СХУДНЕННЯ Як же насправді схудла Ірина Олександрівна Агібалова?

Інтерв’ю Агибалової І. А. через 1,5 роки після операції бандажування. Ірина Олександрівна докладно розповідає про новий спосіб життя і харчування після операції для зниження ваги: ??

Питання: Ірина Олександрівна як Вам вдалося так швидко схуднути?

Відповідь Ірини Олександрівни Агибалової: Я дійсно схудла в результаті хірургічного втручання, тільки мова йде зовсім не про ліпосакції. Мені було проведено бандажування шлунка. Чесно кажучи, до мого звернення в клініку я навіть не розглядала такий варіант зниження ваги. Як багато жінок, я вважала такі операції чимось страшним і була впевнена, що допомогти мені може тільки ліпосакція.

Поговоривши з баріатричних хірургом, я впевнилася, що бандажування – дійсно відносно легкий спосіб корекції ваги. Особливо важливим для мене було те, що мені практично гарантували результат і сказали, що я можу їсти все, що хочеться і стільки, скільки хочеться і при цьому буду худнути. Мене обмежили лише у вживанні морозива і солодкої газованої води (кока-коли і т. п.).

Операція бандажирования дійсно пройшла дуже легко. Після неї я відпочила приблизно 3:00 в клініці, а наступного дня вже вирушила на чергову зйомку на проекті Дом-2. Моєї відсутності ніхто навіть не помітив.

Питання: Що допомогло Ірині Агибалової так швидко схуднути? Як вона зважилася на операцію?

Відповідає доктор медичних наук, баріатричних хірург Вадим Вікторович Феденко.

У запропонованому нами методі Ірину Олександрівну Агибалову підкупило те, що ми могли впевнено обіцяти їй зниження ваги в запланований термін, без використання дієт або якихось інших обмежень і без посилених фізичних навантажень, причому вона могла сама вирішувати – на скільки кілограмів їй схуднути.

Методика бандажування, яку ми застосували, сьогодні широко використовується і в нашій країні, і за кордоном. Бандажування визнано найбільш фізіологічним, безпечним і ефективним методом лікування надмірної ваги і ожиріння. Операція проводиться без розрізів, не вимагає реабілітації і легко переноситься пацієнтами.

Бандажування займає всього 20-30 хвилин і гарантує не тільки швидке досягнення бажаних цілей, а й збереження результату на все життя.

Операція оборотна. При бажанні пацієнта ми можемо повернути його шлунок до вихідного стану, але, звичайно, тоді повернеться і вага

Записатися на консультацію до баріатричних хірурга можна за телефоном

За цим номером ви можете задати будь-які питання щодо хірургічних способів корекції ваги.

баріатрія – найефективніший на сьогодні у світі метод СХУДНЕННЯ та УТРИМАННЯ ВАГИ після СХУДНЕННЯ.

Comments are closed!