Аеробіка для схуднення: степ-аеробіка, танцювальна аеробіка | Для схуднення

Аеробіка для схуднення: степ-аеробіка, танцювальна аеробіка | Для схуднення Аеробіка для схуднення

Аеробіка для схуднення – ось найбільш поширений вибір серед клієнток фітнес-клубів. Тим часом, інструктори тренажерних залів вважають, що такі тренування як мінімум марні в довгостроковій перспективі. Однак багато

хто з нас вважають за краще легко рухатися під красиву музику в компанії енергійного інструктора, а не піднімати тяжкості в «качалці». Чи правда, що аеробні вправи даремні для тих, хто мріє знизити вагу всерйоз і надовго?

Степ-аеробіка для схуднення

Найпоширеніша претензія до аеробних груповим тренувань – вони не допомагають скоректувати фігуру. Дійсно, якщо у вас є істотна диспропорція, наприклад, надмірно розвинені плечі і вузькі стегна, степ вам нічим не допоможе. Але якщо завдання – привести себе у форму, трохи підтягнути фігуру і схуднути, це відмінне тренування.

Строго кажучи, степ-аеробіка для схуднення – ціле сімейство занять:

    Power Step допомагає одночасно опрацювати м’язи всього тіла і отримати навантаження на серцево-судинну систему і спалити від 350 до 600 ккал в залежності від інтенсивності заняття Dance Step навчить вас рухатися красиво, складати кроки в танцювальну зв’язку і допоможе спалювати жир із задоволенням. Step Interval підійде тим, у кого немає часу окремо займатися силовими вправами і кардіо. Цей урок найкраще спалює жир, за умови, що ви будете правильно харчуватися.

Як займатися степом для схуднення? Насамперед, вам потрібно вибрати два уроки класичної степ-аеробіки або Степ 1, Степ 2, в залежності від вашого рівня підготовки. Основна мета цих занять – отримання кардионагрузки, підвищення витрати калорій. Для підвищення ефективності занять слід не їсти 1, 5-2 години до і після тренування, і в цей день не включати силові вправи. Щоб не просто схуднути, а й удосконалити фігуру, додайте до базового степу Step Interval або Step Power. Займайтеся ними два рази на тиждень, але не день за днем. В інший час відпочиває і відновлюється, можете займатися розтяжкою або дихальною гімнастикою. Такий режим допоможе вам прискорити обмін речовин і уникнути перетренованості.

Танцювальна аеробіка для схуднення

Танцювальна аеробіка для схуднення – Зумбі, латина, танець живота, хіп-хоп і безліч інших напрямків. Це найбільш різноманітний сегмент аеробних уроків. Мабуть, на основі кожного популярного танцю сьогодні розроблено фітнес-клас.

У чому перевага танцювальної аеробіки для схуднення перед звичайними уроками танців? Насамперед, ви не будете зупинятися під час заняття, а значить і пульс не покине зону жіросжіганія. Це винятково важливо для досягнення стабільного результату. Відносно схуднення набагато краще рухатися без перерви годину, ніж провести в школі танців від 90 до 120 хвилин і отримати навантаження меншої інтенсивності.

Крім того, фітнес-класи танцювальної аеробіки, на відміну від танців, включають в себе не тільки розучування танцювальних «па», а й силові рухи, здатні змінити форму вашого тіла і підтягнути проблемні зони. Зазвичай інструктор приділяє деякий час вправам для преса, сідниць, стегон, спини і рук. Ну а головна перевага танцювальних класів полягає в тому, що на них ви будете тренуватися з задоволенням, а значить, і менше пропускати заняття.

А ще аеробікою для схуднення можна займатися і вдома. Все, що вам потрібно, є на видеопрограммах, так що з цим видом активності ви зможете істотно заощадити на абонементі у фітнес-клуб. Вибирайте урок за смаком, і вдосконалюйте фігуру із задоволенням!

Фітнес-тренер Олена Селіванова – спеціально для http://www. AzbukaDiet. ru/.

Цікава стаття? Поділіться з друзями:

  • Аеробіка для похудання
  • рецепт для похудання за тиждень
  • танцювальні уроки для схуднення
  • як займатися степом
  • Як харчуватся пид час степ айробики?

Comments are closed!

_0.31MB/0.00489 sec