Аеробіка або тренажерний зал що ефектівность для схуднення? | Бодіфітнес, фітнес-бікіні, фітнес | ВКонтакте

Аеробіка або тренажерний зал що ефектівность для схуднення? | Бодіфітнес, фітнес-бікіні, фітнес | ВКонтакте

Високоінтенсивний тренінг з обтяженнями, або бодібілдинг впливає на метаболізм більшою мірою, а його вплив зберігається довше, ніж після аеробних вправ. У процесі тренувань з обтяженнями організм переходить в унікальний режим посилених

енерговитрат, починаючи активно ремонтувати волокна. Тепер він потребує відпочинку та адекватному харчуванні, і тут виявляються аспекти, які на перший погляд непомітні.

Тренування з обтяженнями спалюють жир не так, як аеробіка. Важкий тренінг утилізує більше вуглеводів, ніж жирів. Він же ще й збільшує метаболічні потреби організму. Протягом декількох годин (а фактично – декількох днів) тіло продовжує відновлюватися навіть після однієї-єдиної сесії. Це процес, що сильно відрізняється від результатів низкоинтенсивной аеробного сесії.

Кардіотренінг використовує кисень і тому більш ефективно розтрачує жирові калорії. Силовий тренінг з короткими, але інтенсивними навантаженнями в якості головного джерела енергії використовує глікоген.

Чим більше у тебе м’язів, тим швидше метаболізм – навіть під час відпочинку. Саме тому люди, що знижують вагу тільки за допомогою дієти і кардіо, ніколи не прогресують так само швидко, як у випадку доповнення роботи силовими вправами. Аеробні вправи не будують м’язи. До того ж, дуже часто організм починає пожирати власні м’язи замість жиру. Хіба цього ти прагнеш?

Я вважаю, що обидва названих види тренувань мають свої переваги, і тому кращий спосіб – використовувати і той, і інший, поєднуючи їх з високопротеиновой дієтою з помірним або низькою кількістю вуглеводів і жирів.

що спалює жірМожно подвоїти ефект від кардіоработи, якщо виконувати її відразу ж після силового сесії або вранці до сніданку. Високоінтенсивний бодібілдинг спалює кров’яної цукор, тому під час аеробіки організм виявляється змушений взятися за жири. Попрацюй з залізом, а потім вирушай хвилин на тридцять на бігову доріжку.

Важка інтенсивне тренування сама по собі спалює багато жиру, а включення в програму аеробіки тільки поліпшить результати. Ні для кого не секрет, що я новачок в аеробіці. До недавнього часу я вважав її марною тратою часу. Що ж, я був неправий – повторюй моїх помилок!

  • бодіфітнес вплив на організм

Comments are closed!