А Як | Як скинути зайву вагу за кілька тижнів? | AKak. ru

а Як | Як скинути зайву вагу за кілька тижнів? | AKak. ru Як скинути зайву вагу за кілька тижнів? 6 крок 7 крок

Фізкультура!

Обговорення

Kaspersky (23:19 02.09.2010)

Ви звідки то переписали дану дієту? Що означає

“антигістамінні препарати”? На погляд дуже сумнівно…

“Без води можна обійтися, оскільки на 1 кг розщеплюється жирової маси (глікогену) в добу вивільняється 1 літр внутрішньої води.”

Абсолютно не згоден, так як вода – є середовищем для обмінних процесів, і відсутність води гарантує, що організм буде відчувати стрес, і дана міра є варварської….

Я думаю будь-який дієтолог заборонить даний метод…

h2o_h2o (2:04 03.09.2010)

Моя методика з’єднує дві дієти в одну: “сухе голодування” і “вуглеводне чергування”. Ви критикуєте те, що відноситься до “сухого голодування”. Цей метод дуже жорсткий, всім не підійде. Але сухе голодування активізує внутрішні захисні сили організму, замінюючи кілька днів звичайного голодування. Я сам випробував такий метод тільки один раз, але після нього відчув оновлення – як заново народився. В інструкції наведена класична схема голодування, яка включає три етапи: (1) підготовка, (2) власне голодування, (3) вихід з голодування. У моєму випадку три дні. Голодування взагалі-то не сприяє схудненню, воно служить для очищення організму. Тому тут і згадуються антигістамінні препарати = протиглисні кошти. Зовсім не всім вони показані.

Що стосується “вуглеводного чергування”, то я його практикую більше півроку, не зазнавши ніяких шкідливих відчуттів, які бували після дієти Аткінса. Вага поступово знижується (14 кг за півроку, тобто в середньому 2.33 на місяць), відчувається прилив енергії через спалюваного жиру. Класична схема складається з 4 днів: два дні низьковуглеводних, два дні високоуглеводних.

Тому у мене і з’явилася ідея з’єднати ці два методи, що дає повну неделю. Получается такий тижневий цикл, який можна повторювати стільки разів, скільки потрібно для виходу на планований рівень.

Ця методика абсолютно нова, тому буде схильна критиці з усіх боків.

  • як скинутизайву вагу щоб не поправлятися

Comments are closed!

_0.31MB/0.00451 sec