А як правильно займатися в тренажерному залі, щоб схуднути, але не н … – Здоров’я, Краса – Спорт

А як правильно займатися в тренажерному залі, щоб схуднути, але не н… – Здоров’я, Краса – Спорт Постав запитання експертам

Добрий вечір!)

Експерти дорогі, допоможіть мені, будь ласка.

Відповіді

Схуднення залежить від частоти пульсу на заняттях . Якщо ви працюєте з пульсом 130-160 ударів на хвилину, виходить тренування на витривалість, яка допомагає спалювати жир. Коли пульс підніметься вище 170-175 ударів – це вже тренування сили, яка дозволяє накачати м’язи змінити пропорції фігури. Чим рідше ви займаєтеся спортом, тим частіше буде битися ваше серце.

На кардиотренажерах (біговій доріжці, велотренажері, степпере тощо) ви отримаєте таку ж навантаження, як і на аеробіці. А те, що багато хто з нас роблять на силових тренажерах (з вантажами, блоками і тросами) на справжню силове тренування не тягне. Щоб «накачатися», треба підняти пульс до 170 ударів на хвилину, займатися з дуже великими вагами і робити не більше 6-10 повторень у підході. Зазвичай починають з половини власної ваги для плечей і грудей і з власної ваги – для ніг і спини.

Типове заняття в тренажерному залі – 1,5-2 години з невисокими вагами, 15-30 повтореннями за підхід і коротким відпочинком між ними. Це звичайна інтервальна тренування . яка накачує м’язи, а приводить їх в тонус і відмінно спалює жир. Особливої??сили і значного росту м’язів від неї не чекайте!

М’язи на 30% важче жиру, тому ви можете стати стрункіше, але при цьому важче, ніж раніше. Орієнтуються не на ваги, а на сантиметрову стрічку і своє відображення в дзеркалі. Буває, що в перші місяці занять збільшуються і вага, і обсяг великих м’язів (особливо передньої частини стегна) на 1-2 см. Це відбувається через те, що м’язи вже почали зростати, а покриває їх жирок ще не згорів. Зате після цього терміну вам доведеться сильно напружитися, якщо хочете накачати м’язи далі! Вони у жінок взагалі ростуть набагато гірше, ніж у чоловіків.

Краще худнути і нарощувати м’язи одночасно. а то поки ви будете худнути, від м’язів нічого не залишиться. Наприклад, в одні дні ходите на силове тренування, в інші – на жиросжигающих. Або вибирайте уроки, де два виду навантаження суміщені: це заняття з бодибар, гантелями та іншими обтяженнями – Body Sculpt і т. п.

Ну і остання порада – не забувайте про правильне харчування. інакше толку від тренувань не буде!

  • як займатися в тренажерному залі щоб схуднути
  • як правильно похудати
  • як правильно займатися в тренажерному залі
  • як правильно займатися в тренажерному залі щоб похудати
  • як правильно тренуватись в тренажерному залі
  • як правильно займатися в тренажерному залі щоб схуднути
  • як правильно займатись в тренажерному залі
  • як правильно займатися в спортзалі
  • як займатися в тренажерному залі
  • як похудати в спортзалі

Comments are closed!