8 способів негайно почати скидати вагу – схуднути дієта калорії

8 способів негайно почати скидати вагу – схуднути дієта калорії 8 способів негайно почати скидати вагу

Коли ви намагаєтеся скинути вагу – питання не в тому, є у вас прогрес у цій справі чи ні, а в тому, коли він настане. Відсутність видимого прогресу – подібно поганій погоді на довгій екскурсії: ви знаєте, що прийдете до результату, але усвідомлення того, що він не настає, робить вас засмученими і роздратованими, коли це трапляється. Не варто сумувати! Оскільки відсутність прогресу настільки ж звична річ, як, наприклад, дощ, ми підкажемо вам декілька способів, як з ним впоратися. Принаймні, один із таких методів повинен допомогти вам подолати чорну смугу і знову почати втрачати злощасні кілограми.

1. Сторож калорії

Калорії дуже підступні, в той час, як ви не дуже-то за ними і слідкуйте. Будьте гранично чесні безпосередньо з собою: скільки ви з’їдаєте? Використання щоденника продовольства – прекрасний спосіб контролювати це. Більш того, газовані вода та алкогольні напої не виняток!

2. Міняйте систему

Якщо ви не досягаєте результатів у системі тренувань – ви міняєте її. Спробуйте те ж саме і з вашим харчовим планом. Якщо ви сидите на низкоуглеводной дієті, то на кілька днів можете збільшити споживання вуглеводів, а потім перемкнутися на дієту Аткінса або Південного узбережжя (South Beach). Зміна споживання калорій може мати позитивний ефект: якщо в середньому ви споживаєте 1500 калорій щодня – спробуєте знизити їх до 1200, підняти до 2000 і потім знову повернутися до 1500. Ось вам нова ідея. Відчуваєте себе комфортно – значить саме час спробувати!

3. Застосуйте тимчасову заборону

Чутливість до продуктів може стати причиною зайвої ваги, а найсумніше те, що більшість з вас не завжди знають, які харчові продукти є “злочинцями”. Найпершими у списку “підозрюваних” є зернові (особливо пшениця), молочні та цукрові продукти. Тимчасово накладіть заборону на всі три групи продуктів і подивіться, що станеться.

4. Робіть правильну розминку

Інтервали високої інтенсивності – від 30 до 60 секунд – є хвилею майбутнього. Якщо ви звикли займатися на кардіо-тренажері з середньою інтенсивністю – спробуйте протягом хвилини попрацювати на межі можливостей, потім вирівняти дихання і повторити. Ви коли-небудь бачили спринтера з відвислими боками? Тренування, подібно спринтерських, допоможуть скинути жир швидше, ніж будь-яка інша техніка, про яку я знаю, плюс це підвищить ваш метаболізм і знизить вагу.

5. Силові тренування

Якщо ви не пробували силові тренування – зробіть це. А якщо пробували – підвищіть інтенсивність. М’язи – ваш найбільший союзник в боротьбі із зайвими кілограмами. На жаль, багато жінок тренуються з вагою, якого недостатньо, щоб прискорити метаболізм. Однак, з важкими предметами спортінвентарю потрібно бути обережною. Вони повинні бути достатньо важкувато, але щоб змогли виконувати по 8 – 12 повторень.

6. Підвищіть споживання білка

Дослідження показали, що дієти, які передбачають велике споживання білка, допомагають швидше скидати вагу. Білок підвищує метаболізм і збільшує насичення, підвищуючи ймовірність того, що ви не переїдете. Білкова дієта рекомендується тоді, коли ви дуже довго не можете зрушити вагу з мертвої точки.

7. Спробуйте детоксикацію

Неконтрольоване голодування – дійсно погана ідея, але ідея щодо відпочинку вашої травної системи має сенс. Спробуйте “різке голодування”: нічого не їсти, крім фруктів і овочів протягом двох днів. Завжди корисно додати волокно, а велика кількість поживних речовин і фітохімікати – подібно “весняної чистці” для вашого метаболізму.

8. Ведіть облік

Інші речі, крім дієт і тренувань, могли стати причиною уповільнення втрати ваги: ??наприклад, стрес, недолік сну або ліки. Придивіться, що ще відбувається навколо вас, на що б варто було звернути увагу. Коли ви починаєте вирішувати проблеми в одній області вашого життя, інші – пускаються на самоплив.

  • як швидко скинути калорії

Comments are closed!