5 способів, як почати скидати вагу сьогодні | Ediet. ru

5 способів, як почати скидати вагу сьогодні | Ediet. ru 5 способів, як почати скидати вагу сьогодні

Більше не потрібно відкладати. Більше не потрібно чекати понеділка. Більше не потрібно шукати ідеальну дієту. Більше не потрібні дієти, які вимагають фантастичних сум і до того ж ще й не приносять користі. Дотримуйтесь цих і ефективним радам і ви почнете скидати вагу вже сьогодні і продовжите це робити і завтра.

1.Носіте з собою записну книжку й ручку.

Перевірте, що Ви дійсно пишете в цій записній книжці! Кожен з’їдений Вами продукт повинен бути записаний і, бажано відразу після того, як Ви його з’їли. Якщо за сніданком Ви умялі доччині шоколадні пластівці, запишіть. «Зовсім трохи» тушкованої яловичини, яку Ви готуєте на вечерю? Запишіть! З’їли – записали. Записування того, що ми їмо і п’ємо змушує нас знати, що ми буквально «тягнемо в рот».

2. Задавайте питання «Навіщо?»

Щоразу, коли Ви починаєте небудь поглинати, задайте собі один лише питання: Навіщо? Навіщо я це їм? Голодна Чи я, чи втомилася, самотня, роздратована або просто сумую? Правильна відповідь проста: це голод. Якщо Ви не голодні-не будете їсти. Дізнайтеся у себе, що Вам потрібно, щоб побороти це бажання. Здрімніть, почитайте, покричіть на шефа, зателефонуйте подрузі – просто не їжте, якщо не голодні.

3. Їжте, щоб схуднути.

Якщо Ви будете пропускати прийоми їжі, Ви не втратите у вазі. Це правда. Чому так? Тому що Ви будете так голодні, що й не помітите того, що стали частіше перекушувати, тобто більше, ніж хочете з’їсти насправді, а потім і зовсім перестанете відчувати себе нещасною і спокійно розпрощаєтеся з усіма заборонами. Є потрібно всім, і будь-який організм заслуговує повноцінного триразового харчування. І перекусів теж, (якщо, звичайно, відповідь на запитання в пункті 2 – голод). І забудьте ці нікчемні дієтичні порції. Вони лише залишають вас голодної і тільки підсилюють відчуття голоду. Їжа повинна містити злаки, овочі, фрукти, білкову їжу, і навіть невелика кількість жирів.

4. Пам’ятайте про свої улюблені речі.

Якщо Ви хоча б один раз намагалися повністю виключити зі свого раціону улюблені продукти, поступово втрачаючи над собою контроль, а потім жадібно спустошували всю упаковку з печивом, то Ви знаєте, про що йдеться. Не можете без шоколаду? З’їдайте по шматочку прекрасного і смачного шоколаду щоранку. Насолоджуйтесь ім. Смакуйте. Усядьтесь зручніше, розслабтеся, не робіть нічого, а тільки насолоджуйтеся його смаком і самим процесом. І що б Ви не зробили, ніколи не звинувачуйте себе.

Трохи того, що Ви так любите, зробить Вас задоволені і щасливі. І додасть сил для боротьби із зайвою вагою.

5. Знайдіть частину тіла, яка може рухатися (це не мова) і рухайте нею!

Рухатися можна завжди. Якщо у Вас проблеми з колінами, то Ви все одно можете тренувати свої руки або навіть займатися аквааеробікою. Запишіться в студію танців чи на карате. Гуляйте з собакою вранці, катайтеся на велосипеді з дітьми після школи або слухайте улюблену музику, крутячи педалі старого велотренажера.

Та ж робота по дому може стати непоганим спортом, якщо ви рухаєтеся досить активно. Активніше працюйте пилососом, вище тягніться руками, моя вікна, а коли миєте підлогу щіткою, то працюйте, поки не виступить піт. Відмовок, щоб не бути в русі, просто немає.

Кожен день, з понеділка по неділю починайте з п’яти хвилин руху і поступово додайте до цього по 1 – 5 хвилин щотижня, поки ви не будете рухатися по 60 хвилин на день. Ви можете розділити цей час на свій розсуд: 10 хвилин – прибирання пилососом з ранку, 15 хвилин – прогулянці на роботі в обідню перерву, 30 хвилин – велосипедної прогулянці з коханим (дітьми, собакою) після вечері і 5 хвилин – на винесення сміття (в швидкому темпі). Ви зробили це!

Ось вони – 5 простих і ідеальних рад для початку боротьби із зайвою вагою і довгостроковій його підтримки. Починайте прямо зараз!

Comments are closed!