5 порад, як схуднути за місяць – Фітнес, фітнес клуби Москви, onfit. ru

5 порад, як схуднути за місяць – Фітнес, фітнес клуби Москви, onfit. ru 5 порад, як схуднути за місяць

Ми зібрали самі ефективні поради, як схуднути за місяць без шкоди для здоров’я.

Порада перша. Худни з розумом!

Неважливо, з якої причини тобі раптом захотілося

схуднути за місяць –

до Нового року, до весілля подруги (або своєї власної), до відпустки

на казкових островах або ти просто вирішила нарешті-таки змінити своє життя. Запам’ятай перше і головне правило: без стресу для організму

і без шкоди для здоров’я можна худнути тільки на 3-5 кг за місяць! Всі «більш ефективні» способи, «супер-дієти» та інші винаходи людства не тільки не принесуть очікуваного результату, але і можуть викликати проблеми набагато серйозніші, ніж зайва вага. Ти ж адже себе любиш і не дозволиш над собою знущатися? Так що худнути краще повільно, але вірно.

Порада друга. Підготуйся!

Так, настрій дуже важливий і як ти обставити свій процес схуднення, таких результатів і доб’єшся. По-перше, купи ваги – бажано електронні, які могли б фіксувати навіть невеликі зміни. Врахуй, що для контролю зважуватися потрібно на одних і тих же вагах і бажано в один і той же час! Тільки тоді є гарантія, що ти зможеш відстежити свої досягнення. Це буде тебе надихати і підбадьорювати!

друге, є ще одна хитрість, яка дуже добре підвищує мотивацію схуднути за місяць: купи обтягучу або штани на розмір менше. Твоя мета – влізти в них через місяць! Така серйозн0 матеріалізація твоєї мети не дасть тобі сидіти склавши руки.

Порада третя. Більше рухайся!

Змушені тебе засмутити: тобі доведеться відмовитися від чудо-чаїв для схуднення і чарівних поясів на талію та стегна, які нібито роблять твою фігуру стрункою тільки тому, що ти лежиш на дивані. Це тільки в казці все трапляється по «щучому велінню, по моєму бажанню», а в реальному житті тобі доведеться попотіти в тренажерному залі, щоб домогтися видимих??результатів.

Якщо ти всерйоз вирішила зайнятися своєю фігурою, то варто звернутися за консультацією та допомогою до персонального тренера: він розробить програму тренувань, яка допоможе саме тобі. Якщо поки такої можливості немає, слідуй правилом «витрачати більше калорій, ніж споживати». 1-2 рази на тиждень достатньо лише для підтримки вже наявної форми, а для спалювання непотрібного слід збільшити інтенсивність. Три рази на тиждень ходи в тренажерний зал (при цьому перед тренуванням обов’язково виконуй 15-хвилинну кардіоразмінку, а після приділи 30-40 хвилин аеробного навантаженні). Під час тренінгу обов’язково пий воду, а після підтримай свій організм білковим коктейлем.

Ми регулярно розміщуємо комплекси вправ, що допомагають схуднути за місяць. Їх можна виконувати і в домашніх умовах.

Результати будуть ще швидше, якщо ти станеш більше ходити пішки на свіжому повітрі, віддавати перевагу ліфта сходи і у вільний час кататися на велосипеді / ковзанах / лижах і т. д.

Порада четверта. Правильно харчуйся!

У харчуванні часто – корінь всіх проблем бажаючих схуднути за місяць. Як би принадно не виглядала перспектива скинути 10-15 кг за місяць на новій голлівудській системі живлення, запам’ятай: ніяких дієт. А тим більше не можна морити голодом – є необхідно, інакше твій організм недоотримає корисних речовин і рано чи пізно оголосить бойкот.

У харчуванні теж є свої правила, які вже давно відомі багатьом, але чомусь не всі їх дотримуються:

1. Обов’язково щільно снідай, добре обідай і не зневажай легкою вечерею, але при цьому не наїдатися на ніч. Відмовитися від їжі слід за 2-3 години до сну, щоб організм міг налаштуватися на відпочинок, а не займався всю ніч переварюванням булочок.

2. Скороти кількість «жирних» калорій, солодощів, алкоголю і солі.

3. Якщо хочеш перекусити між прийомами їжі – їж фрукти і овочі.

Докладніше про це читай у статті «18 міфів правильного харчування».

Порада п’ята. Слухай себе!

Слухати себе – це не означає потурати своїй ліні і пропускати тренування, це також не означає здаватися під нападом голоду і атакувати в середині ночі холодильник. Якщо у тебе відбуваються подібні зриви, ти втомилася і весь час хочеш їсти – це привід задуматися, а що ти робиш не так? Можливо, ти дала собі занадто велике навантаження, перепозичають, а в твоєму раціоні не вистачає потрібних твоєму організму корисностей.

Слухати себе – це означає звернути увагу на свій стан і внести корективи в режим харчування і тренувань, якщо організм вже кричить «Караул!». Ось побачиш – якщо ти все будеш робити правильно, то боротьба із зайвою вагою стане приємним заняттям, заряджає енергією і новими силами!

Comments are closed!