5 порад скинути зайву вагу до літа – BodyMap: фітнес та бодібілдинг

5 порад скинути зайву вагу до літа – BodyMap: фітнес та бодібілдинг 5 порад скинути зайву вагу до літа

Літо вже не за горами, а це значить у що у більшості людей прокидається бажання скинути кілька кілограмів і наростити побільше м’язової маси. Це зрозуміло – всі ми любимо покрасуватися

на пляжі.

Якщо ви прагнете перетворити своє тіло до літа, то ви, швидше за все знаєте, що найкращий ефект буде від поєднання фізичних вправ (із зростаючим навантаженням) і від зміни раціону. Тут немає нічого незвичайного, але я постарався підібрати для вас кілька порад, які допоможуть вам досягти мети швидше і без значних втрат (втрат у вазі я вам гарантувати не можу):

Оцініть свою мету.

Ви дійсно хочете скинути ці кілька кілограмів (або може бути десятків кілограмів)? Що Ви для цього робите? Знаєте, що навіть для того щоб скинути кілька зайвих кілограмів потрібно всерйоз задумати про зміну свого способу життя. Для того щоб досягти своєї мети потрібно не скільки зусиль, скільки наполегливості і віри в себе.

Збільшуйте навантаження

Для того щоб досягти своєї мети ми повинні йти на крайні заходи. Збільште навантаження на тренуванні, тобто, наприклад, ходите в зал п’ять разів на тиждень, замість 3-4. Підвищіть інтенсивність свого тренування, міняйте вправи або збільшуйте час виконання вправи.

Дотримуйтеся плану дієти

Якщо ви хочете сісти на дієту, то у вас є вибір між низкоуглеводной дієтою або дієтою з обмеженням на споживання калорій. Якщо ви любите бургери або стейк, то швидше за все вам потрібно подивитися у бік дієти з обмеженням на калорії. Якщо ви не мислите своє існування без хліба або макаронів, то тоді ваш вибір це низкоуглеводная дієта.

Бійтеся прихованих вуглеводів

Якщо ви встали на шлях однієї з дієт, то хочу вас відразу ж попередити про таку небезпечної речі, яка може знизити ефективність вашої дієти практично до нуля. Я говорю про приховані джерелах вуглеводів і калорій. До них відноситься, в першу чергу, солодкі напої або лимонади, в тому числі солодкий чай. Існує величезна кількість смачних і здорових джерел їжі, що має сенс сфокусуватися на тій їжі, яка і смачна і корисна, ніж на тій, яку є і зовсім не рекомендується.

Пийте більше води

Це звучить, як запис зламаного магнітофона, то не просто так, в 95% всіх своїх статей я повторюю цю істину: вода потрібно більше, більше і більше. Вода дозволить тримати високий рівень метаболізму і якщо випити один або дві склянки води перед їжею, то це допоможе трохи знизити апетит.

Comments are closed!