5 помилок тих, що худнуть з аеробікою

5 помилок тих, що худнуть з аеробікою 5 помилок тих, що худнуть з аеробікою

Клубна або домашня аеробіка для схуднення – прекрасний вибір, якщо ви не просто хочете скинути вагу, але і знайти атлетичне тіло.

Однак аеробний тренінг дуже специфічний, і більшість рад з жіночих журналів щодо схуднення у поєднанні

з ним просто не працюють.

Зате ви можете підвищити ефективність занять, дотримуючись правил харчування, відновлення і складання тренувань, поширені в спорті.

1. Аеробіка для схуднення – 3:00 в день

Невідомо, що вплинуло на появу цього дивовижного тренда, але дуже багато дівчат впевнені, що якщо не відвідувати 2-3 клубних аеробних уроку в день, тренування просто безглузді.

Так, так ви спалите близько 1000 ккал, але це не завжди піде на користь. Занадто високий рівень тренувального стресу часто блокує схуднення, уповільнює метаболізм і сприяє масивної затримці рідини.

Якщо після активного «кардіоудара» ви раптово додали у вазі і відчуваєте симптоми простуди, – це перетренированность. Слід знизити навантаження, щонайменше, на 20-30 відсотків. А краще займатися по 1-2 години 5 разів на тиждень.

Ну а збільшити швидкість метаболізму можна, просто додавши в тренувальний план силові вправи.

2. Домашня аеробіка для схуднення під відео плюс сувора дієта

Сучасні фахівці в галузі спортивної дієтології не рекомендують скорочувати калорійність раціону більше, ніж на 10-15% від добової потреби в енергії.

Л. Макдональд, американський дієтолог і фітнес-тренер, призводить барвистий приклад. Одна його клієнтка тренувалася по 2 години на день до марафону, додатково піднімала тяжкості і в надії скинути вагу сиділа на суворій дієті. При цьому вага йшла вкрай важко, поки вона не вирішила плюнути на все це справа і не відправитися у відпустку. На відпочинку дівчина по 20 хвилин плавала в басейні і 2 рази «забігла» в тренажерний зал.

У підсумку, дама скинула більше 3 кг за 2 тижні відпустки. Висновок? Використовуйте нормальну збалансовану дієту, а якщо потрібно «прискоритися» краще уріжте цукор і сіль.

3. Інтенсивна аеробіка для схуднення і незбалансований раціон

Якщо ви – прихильниця Бодірока, тренувань Зузани Лайт, NTC або інтервального бігу, то дієти з серії 0, 5 г білка на 1 кг маси тіла, 20 г жирів, решта – вуглеводи для вас не призначені. Вони не дадуть тілу достатнього для відновлення кількості білка і ненасичених жирних кислот.

У результаті може початися «аеробне хвороба» – Стан, що поєднує в собі аменорею, випадання волосся, постійну втому, дратівливість і… раптом з’явилася в’ялість м’язів і біль в суглобах.

Інтенсивна аеробіка для схуднення або ВІІТ вимагає як мінімум 2 г білка на 1 кг маси тіла, і не поєднується з обмежувальними дієтами.

4. Аеробні тренування без контролю пульсу

Кардіомонітор – не модна іграшка, а зовсім необхідна для любительки аеробіки річ.

Насправді, мета зовсім не в тому, щоб завжди залишатися в зоні пульсу жіросжіганія, останні наукові дослідження показують досить низьку ефективність таких тренувань. Сенс у тому, щоб відстежувати момент перетренованості та адаптації.

Якщо ви, припустимо, танцюєте будинку для схуднення під видеоурок, і пульс у вас від тренування до тренування опускається, в наявності адаптація. А значить – уповільнення процесу спалювання жиру. Пам’ятайте, ви не заміж за відеоінструктора вийшли, а значить – міняйте послідовності, як тільки пульс перестане бути досить високим.

5. Аеробіка замість дієти

Найбільша помилка, до речі, родом з великого спорту. Часто у дітей, які з ранніх років займаються в секціях, апетит підвищений через поєднання процесів росту і необхідності відновлення після навантажень. У них все «прогорає».

Однак не варто думати, що у вас теж буде «прогорати все», якщо ви будете зайві години стрибати на степе або крутити педалі велотренажера. Все просто: легкі обмеження в харчуванні необхідні, тоді як відсутність харчування або хаос в дієті, нестача білка і жирів при надлишку вуглеводів здатні повністю позбавити ваші тренування ефективності.

Тому разом з аеробікою збалансуйте свій раціон і підсильте тренувальний план тренінгом з обтяженнями, щоб мати швидкий метаболізм і – як наслідок – худнути легко.

data-override-format = “true” data-page-url = “http://www. ladyfromrussia. com”>

  • інтенсивна аеробіка для дівчат

Comments are closed!

_0.31MB/0.00884 sec