5 найсвіжіших способів скинути вагу з науки

5 найсвіжіших способів скинути вагу з науки 5 найсвіжіших способів скинути вагу з науки

Вчені нарешті придумали, як спалювати жир без особливих зусиль. Men’s Health публікує 5 корисних порад, підкріплених науковими фактами, для всіх, хто вирішив в 2014 році почати жити в новому тілі – без зайвої ваги.

Автор:

Адам Бересфорд, Антон Зоркін

1. Тренуйся втомленим

Відмінні новини: тепер, щоб схуднути, не треба побиватися на кожному підході до штанги. Убивайся тільки на перший. Вчені з Університету Макмастера (Канада) виявили, що під час тренувань ти краще скидаєш вагу, коли м’язи вже втомилися, – організму доводиться задіяти резерви, спалюючи жир. Наш метод такої: вибери чотири будь-яких вправи з вагами і зроби три підходи, скорочуючи кількість повторів з 15 до 12 і 8 (вистав обтяження так, щоб п’ятнадцятий повтор в першому підході ти зробив з останніх сил, на тремтячих руках). Відпочивай 60 секунд між вправами. Май на увазі, під час подібних тренувань учасники експерименту схудли на 3,5 кг за 30 днів (а займалися всього лише три рази на тиждень).

Мінус 8,3 кг на одній квасолі

2. Геть традиції

Зрозуміло, ти можеш схуднути на знаменитих дієтах Аткінса і Дюка. Сам знаєш, тоді доведеться триматися подалі від вуглеводів і налягти на білки. Але є і погані новини: журнал The Journal of the American Medical Association повідомляє, що білкова дієта збільшує ризик гормональних розладів і наступних за ними серцево-судинних захворювань.

Ти ж не хочеш, щоб інфаркт вхопив тебе ще до корейської Олімпіади 2018? Тоді ось тобі ще одне дослідження. Двом групам добровольців 4 тижні згодовували однакову кількість калорій, але перша група сиділа на знежиреної дієті (з жирами вона отримувала тільки 20% енергії), а іншу посилено напихали їжею з низьким глікемічним індексом (GI) – тієї, що дозволяє тобі довго залишатися ситим і не призводить до різких стрибків рівня цукру в крові.

Так от, тільки за рахунок того, що низкогликемическая їжа перетравлюється організмом плавно і навіть з деяким зусиллям, друга група спалювала в день на 150 ккал більше, ніж «знежирена», що в рік дорівнює втраті 8,3 кг ваги. Поснідав сьогодні квасолею з підсмаженою цільнозерновим хлібом, це дасть тобі енергію розшукати в інтернеті список інших продуктів з низьким GI для обіду і вечері.

хвалилася, щоб досягти мети. На 20% менше жиру? Like!

3. Внеси у друзі

Чув про «петлі зворотного зв’язку» – цієї безпрограшної технології підвищення мотивації, яку використовують психологи? У нашому випадку її слід застосувати в соціальних мережах. Журнал Obesity Research and Clinical Practice (Нідерланди) публікує результати дослідження: регулярне розміщення на Facebook звітів про те, як ти худнеш, може поліпшити твою динаміку аж на 20%.

Почуття додаткової відповідальності перед аудиторією найбільшої в світі соціальної мережі зупинить тебе наступного разу, коли вночі ти будеш крастися в холодильник за тортиком. А якщо хтось вирішить наслідувати твоєму прикладу, буде ще краще. Призвідники створення «команди худнуть», за даними дослідження, самі худнуть ще ефективніше завдяки «почуттю розділеної відповідальності».

Comments are closed!

_0.31MB/0.00747 sec