30-ДЕННИЙ КУРС ПО Джилліан Майклс. День 9. | Щоденники худнуть | Марія Кочнева | схуднення – дієти і спорт

30-ДЕННИЙ КУРС ПО Джилліан Майклс. День 9. | Щоденники худнуть | Марія Кочнева | схуднення – дієти і спорт 30-ДЕННИЙ КУРС ПО Джилліан Майклс. День 9.

Опубліковано ср, 05/03/2014 – 13:54 користувачем Марія Кочнева

Всім привіт!

Я вже дев’ятий день займаюся по Дж. Майклс, 3-й день правильно харчуюся, “ці” дні закінчуються,

все це в сукупності дало мені сьогодні схил мінус 1,6 кг! У понеділок вага була 67,6, а зараз 66 кг рівно))) По ідеї, вже в п’ятницю мені потрібно переходити на 2 рівень, але поки застрянемо на 1-му, адже в п’ятницю корпоратив, в суботу 8 березня. Я не буду снідати і вечеряти, щоб сміливо щось є під час святкування, але набирати вагу ніяк не можна! Займатися я теж не буду кидати. Вчора ввечері знову подивилася фотки, з якими я буду себе порівнювати наприкінці 30-днювання, залишилася собою вкрай незадоволена. Тому, як тільки я відчую, що занурююся в зажори і лінь, я буду знову дивитися ці фотки. Поки кращої мотивації знайти я не можу.

Займаючись тренуванням по Дж. Майклс, мені стало цікаво, а хто вона така. Виявляється, вона тренує учасників телешоу “The Biggest Loser” (американські “Зважені та щасливі”) і живе в цивільному шлюбі з жінкою на ім’я Хайді, у них навіть діти є. Також я дізналася, що крім цієї 30-днювання є ще кілька її програм – “Скинь зайву вагу, здійсни метаболізм”, “Ні проблемним зонам” та інші – про яких теж є безліч відгуків, де ці програми дуже хвалять, а й лякають ними ))) Наприклад, мені ось такий відгук сподобався і заінтригував:

“Займаюся 4 місяці, результати офігенний, але тренування – жесть, піт тече навіть по вухах. Я худну на її програмах, скинула 8 кг.” 30 днів “- фігня, беріть поскладніше, ефективні” Скинь зайву вагу, здійсни метаболізм “,” Ні проблемним зонам “. Перша програма жорстке интервальное кардіо, дає фантастичний результат, тільки от витримати кожен день таке знущання важкувато. Зараз вже звикла. Я закохана в цю безжальну тітку, нехай її часом лають за техніку, мені плювати, тому що завдяки їй у мене тепер класна фігура. Спасибі тобі, Джилл! “

Природно, я візьму собі на замітку цю інформацію і якщо я дійду до кінця 30-днювання, спробую і інші програми “цієї безжальної тітки”)))

Всім прекрасного весняного передсвяткового настрою! Цілу!

Comments are closed!

_0.31MB/0.00723 sec