3 способи позбутися від пухких щік | Жіночий журнал на Обозревателе

3 способи позбутися від пухких щік | Жіночий журнал на Обозревателе 3 способи позбутися від пухких щік

Повні щоки – це своєрідний ознака молодості і здоров’я особи, на повному обличчі також менш видно вікові зміни. Проте, багато володарки повних щік дуже

часто бажають від них позбутися.

Заходи позбавлення від щік закладені в самих причинах їх появи, тому необхідно, в першу чергу, стежити за своєю вагою, вживати побільше фруктів і овочів, випрямляти шию, не опускати голову, а під час сну рекомендується підкладати під голову невисоку подушечку або валик під шию, пише Делфі.

Спосіб 1. Спеціальні вправи.

Також існує комплекс спеціальних вправ, які дозволяють позбутися від щік.

Ось перший з цих вправ:

Прийміть положення стоячи або сидячи, витягніть хребет і шию (високо підніміть голову при цьому), а потім робіть повороти голови по черзі в праву і в ліву сторону. Вправа виконується не менше, аніж 20 разів за один підхід і три-п’ять разів на день.

Вправа друге:

Необхідно сісти за стіл і спертися на його край ліктями, потім підперти підборіддя за допомогою долонь. Намагайтеся нахиляти голову вперед, долаючи при цьому опір рук, а потім постарайтеся розслабитися. Повторюйте дану вправу близько 15 разів.

Спосіб 2. Самомасаж.

Так само корисно виконувати самомасаж щік кілька разів за день.

Ви можете використовувати для цього два масажних прийому: 1) пересувайте з невеликим натиском великі пальці, починаючи від нижньої щелепи і рухаючись до вушних раковин; 2) як би поколачивающими нижню частину щік легкими і швидкими рухами кінчиків пальців.

Спосіб 3. Водні процедури.

Хороших результатів ви можете добитися, застосовуючи і водні процедури (у тому числі компреси). Вранці і ввечері можна протирати щоки холодною водою, краще спеціальним настоєм з трав, який можна при бажанні виготовити в домашніх умовах (у настій може входити ромашка, звіробій, м’ята, чистотіл, шавлія, деревій або липовий колір). Якщо готуєте його будинку, то пам’ятайте, що на 1 столову ложку необхідно півтори склянки окропу; наполягати такий розчин необхідно 20-25 хвилин. Не забувайте, що зберігатися настій може в холодильнику протягом лише трьох днів.

  • щоки-це
  • як позбавитися щік

Comments are closed!

_0.31MB/0.00463 sec