3 правила танців для схуднення

3 правила танців для схуднення 3 правила танців для схуднення

Як показує рейтинг фітнес-клубів, відвідування танців для схуднення в порівнянні з силовими тренуваннями, нижче. Чому, адже худнути, танцюючи, набагато приємніше,

ніж робити присідання, віджиматися і качати прес? Може, танці не так вже й ефективні для схуднення? Або секрет в чомусь іншому? Стан танцю не може не подобатися. Заняття формують гнучкий хребет, руки пурхають, як у метелика. Рухи стають граціозними, м’якими, тіло сильним, рухливим і підтягнутим. Ось, що таке танець, принаймні, в уяві. Насправді, багато дівчат і дами губляться, ноги і руки дерев’яніють, стають ніби чавунними.

Як не розчаруватися

Як вид тренувань, танці для схуднення хороші всім. Порівнюючи себе з інструктором в дзеркалі на всю стіну, жінка розчаровується в собі, що у неї виходить не так уміло, як у сусідок. Щоб не виглядати смішно, дівчата залишають танцювальний зал, прямуючи «качати залізо». Як не одержати розчарування і зберегти бажання відвідувати танці? По-перше, потрібно зрозуміти, що з тілом все гаразд, це психологічна проблема страху. З часом координація рухів напрацьовується. Три правила допоможуть позбутися «тарганів» в голові.

Правило № 1 – уявляємо себе вчителем

Потрібно уявити, що тіло – це учень, якого потрібно навчити. Тому відразу прощаємо собі всі помилки. Менше критики, більше похвали, інакше від танців для схуднення НЕ БУДЕ пуття. Приймайте своє тіло зараз таким, яке воно є. Запасіться терпінням.

Правило № 2 – розшифровуємо танець

Не намагайтеся відразу повторювати всі рухи (це типова помилка новачка). Розбийте танці для схуднення на окремі рухи. Спочатку зверніть увагу на ноги, потім на руки. Навчіться вважати вісімками, як це робить фітнес-інструктор. Так легше запам’ятати складну комбінацію. Після того, як запам’ятайте, як рухаються ноги, вивчіть руки. І після з’єднайте всі разом. Спочатку виконуйте повільно, поступово нарощуючи динамічний стереотип.

Правило № 3 – дотримуємося дрес-код

Успіх від танців залежить від одягу на 50%. Одяг повинен відповідати стильовому напрямку. Наприклад, якщо це латина, то підійде щось запальне, в міру короткий, яскраве. Якщо це танець живота, то обов’язково обзаведіться монетним поясом на стегнах. Відчути себе в ритмі танцю допоможуть інші красиві аксесуари. Навіть якщо подумки надіти на себе хустку, гетри, туфлі на підборах, хочеться пуститися в танок.

Вибираємо танець:

1. До молодіжних напрямках належить: хіп-хоп, данс хол, хаус. За годину витрачається 350-400 ккал. Тренування навантажують всі м’язи. Що одягнути. широкі брюки, майки, футболки, кольорові гетри, бандани. Загалом, все, що допомагає виглядати зухвало і яскраво. До речі, широкі штанини ідеально приховують недосконалості.

2. Латина, фітнес-латина, фламенко тренують великі групи м’язів, відмінно опрацьовують прес. Витрата калорій: 250-500 за годину залежно від обраного напрямку. Що одягнути: хустки на стегна, спідниці, широка спідниця, спеціальне взуття за порадою інструктора.

3. Боді-балет, класичний танець, пор-де-бра добре працюють для м’язів ніг. Затрачається приблизно 350-400 кал на годину. Що одягнути: топи з довгими рукавами, обтягуючі трико, гетри, щільні і теплі наколінники зігріють суглоби.

4. Дункан-данс, джаз-модерн, де задіяні всі м’язи тіла, витрата енергії порівняємо зі спортом – до 700 ккал на годину. Що одягнути: балахони наверх і обтягуючі трико вниз, расклешаются від коліна.

5. Всі стилі танцю живота. Спалює на годину близько 200-250 ккал. Але, незважаючи на низькі енерговитрати, ці танці з лишком надають неймовірне лікувальну дію на організм, зокрема, область живота, малого таза, і стоп. Що одягнути: зручну, м’який одяг, яка не буде заважати рухам. На ноги чешки, м’які тапочки, шкарпетки, але тільки не кросівки, навіть спеціальні танцювальні.

6. Свінг, бугі-вугі, степ, рок-н-рол найбільше навантажують ноги, але задіюється також спина і руки. У годину витрачається близько 350-500 ккал. Що одягнути: спідниця-штани, широкі кльош, брюки-сопілка на підтяжках, рукавички до ліктя, спідниці-дзвіночки, загалом, одяг і аксесуари в стилі ретро.

3 правила танців для схуднення, дрес-код, топи, гетри, теплі наколінники, кросівки, м’яка одяг, спина, руки, хіп-хоп, хаус, туфлі на підборах, витрата калорій, м’язи, терпіння, латина, суглоби < / tags>

  • як швидко схуднути ногах і в спідницях

Comments are closed!