19-річна схудла на 30 кг за 3 місяці заради любові – Перший за строковими новин – LIFE | NEWS

19-річна схудла на 30 кг за 3 місяці заради любові – Перший за строковими новин – LIFE | NEWS Студентка катувала себе голодуванням, щоб завоювати серце молодої людини.

19-річна Валерія Рубльова з Пермі святкує перемогу над зайвою вагою. Бажання сподобатися коханому хлопцеві змусило Леру всерйоз зайнятися собою. Студентка Пермського

державного університету всього за три місяці скинула 30 кілограмів.

Життя дівчини змінилася навесні, коли вона по вуха закохалася в студента з іншого факультету. Однак хлопець заявив, що повні дівчата не в його смаку. Після такого одкровення Лера вирішила – пора худнути.

– Мені дуже хотілося, щоб він більше звертав на мене уваги, а він дивився на худеньких, – розповідає Лера. – Одного разу глянула на себе в дзеркало, ніби іншими очима. Я сказала собі: “Подивися, на кого ти схожа? До чого ти себе довела? “.

Дівчина впала в глибоку депресію. Через сильні переживань студентка тиждень практично нічого не їла і весь час спала.

– Через деякий час помітила сильні зміни в собі, – розповідає дівчина. – За тиждень я схудла на 6 кілограмів, я вперше собі сподобалася.

Через деякий час у студентки з’явився спортивний азарт на шляху до поставленої мети – позбутися зайвої ваги. Лера перестала їсти борошняне і солодке, почала рахувати калорії і робити вранці зарядку. Дівчина деколи зривалася і об’їдалися, але всякий раз завдяки силі волі вставала на шлях до стрункості.

– Бували дні, коли я з’їдала всього два яблука, – розповідає Лера. – Лягала спати голодною. Було важко себе стримувати, щоб не залізти вночі в холодильник, але в ці моменти я уявляла себе худий, і голод вщухав.

До кінця літа дівчина схудла на 30 кілограмів. Зараз при зрості 166 сантиметрів вона важить 55 кілограмів.

Фотографії своєї нової фігури Лера розмістила в соціальній мережі. Знімки зібрали велику кількість захоплених коментарів від молодих людей. Однак коханий не оцінив її старань і в черговий раз не відповів взаємністю на відверте зізнання. Хлопець запропонував їй залишитися друзями.

– Я вирішила, що це не привід засмучуватися, у мене почалося нове життя, – розповіла дівчина. – З’явилися нові друзі та шанувальники. Один молодий чоловік дуже красиво доглядає, дарує квіти і подарунки. Не знаю, що з цих відносин вийде, але про це я не думаю, головне, що я щаслива.

  • люди що схудли на 30 кг
  • люди що схудли на30 кг

Comments are closed!