12 способів нормалізувати високий кров’яний тиск – новина з рубрики Здоров’я, актуальна інформація, обговорення новини, дискусії на Newsland

12 способів нормалізувати високий кров’яний тиск – новина з рубрики Здоров’я, актуальна інформація, обговорення новини, дискусії на Newsland. 12 способів нормалізувати високий кров’яний тиск

14.08.2011 Gragdanka 132004 58 30

Високий тиск можна знизити або, навіть, запобігти.

Але його наявність грає допоміжну роль більше ніж у 15% смертельних випадків в Штатах, згідно з новим дослідженням Гарварда, хоча не викликає ризики основних причин смерті, таких як серцевий напад і удар, будь аневризми і ниркова недостатність. Згідно з висновком американської Асоціації кардіологів, 28% американців має високий кров’яний тиск і не знають про це, по сколку бувають у лікаря, в середньому 1 раз на 2 роки.

На щастя, більшість людей може вплинути на свій кров’яний тиск і без лікування. Начял потрібно з того, що б нормалізувати свою вагу. Після цього пропонуємо кілька способів, щоб повністю прибрати залежність від хвороби, виглядати молодше, жити краще і прожити довше.

1. Знайдіть час для прогулянок.

Гипертонические пацієнти, які займаються ходьбою в швидкому темпі, допомагають своєму організму знизити тиск. Ходьба допомагає серцю отримувати кисень і використовувати його більш ефективно. Заряджайтеся енергією на розминці, принаймні, протягом 30-ти хвилин, припустимо, по які парних днях місяця. Спробуйте збільшити швидкість і відстань, з часом.

2. Дихайте глибоко.

Повільне дихання і усвідомлення потоку вдихуваного і видихуваного повітря, як у йозі, і тай-ши, це дозволить зменшити гормони напруги, які піднімають рівень реніну, ферменту, який в свою чергу піднімає кров’яний тиск. Спробуйте зайнятися диханням 5 хвилин з ранку, як прокинулися і перед сном.

3. Виберіть багаті калієм продукти.

«Багаті на калій фрукти та овочі, вони є важливою частиною будь, понижувальної кров’яний тиск, програми», говорить Лінда Ван Хорн, доктор філософії, викладач профілактичної медицини в північно-західному університеті «Feinberg». «Прагніть до рівня споживання калію 2000 – 4000 мг на день», каже вона. «Головні джерела, багаті калієм – це помідори, апельсиновий сік, картопля, банани, боби, горох, диня, сухофрукти і родзинки».

4. Вивчайте продуктові етикетки на наявність натрію.

«Певні групи людей з високим кров’яним тиском – літні, огрядні – частіше мають кров’яний тиск, і це – можливо через особливої??чутливості до солі (або натрію). Але по стільки, немає ніякого способу виявити це, всі повинні спробувати понизити споживання натрію », каже Єва Обарзенек, доктор філософії, дієтолог дослідник в Національному інституті серця, крові і легенів. « До якого мінімуму? Прагніть до споживання 1500 мг щодня, приблизно половина середнього споживання », каже вона.

Довідка: Половина чайної ложки солі містить приблизно 1200 мг натрію.

Бажане скорочення вживання солі в їжу одно, трохи більше, ніж одне легкий рух сільнички, яке має частку в 15% вживання солі в типовому меню середньостатистичної людини. Звертайте увагу на вміст солі в готових продуктах. Це вже, куди більша частина споживаної солі у вашому раціоні. А вживання сезонних заготовок зі спеціями, травами, лимоном, сумішшю приправ і з високим вмістом солі, скоротити, хоча б наполовину.

5. Балуйте себе темним шоколадом.

Темні шоколадні плитки містять «flavanols», він робить кровоносні судини більш еластичними. У недавньому дослідженні 18% випробовуваних – гіпертоніків, що з’їдають по 15 гр. темного шоколаду, з вмістом 70% какао щодня, змогли знизити свій кров’яний тиск.

6. Порадьтеся з лікарем.

Перевіривши, результати 12 досліджень фахівці виявили, що кофермент Q10 зменшує кров’яний тиск більш ніж 10 mmhg. Антиокислювач, необхідний для вироблення енергії і розширення кровоносних судин. Порадьтеся зі своїм лікарем про початок прийому Q10.

7. Алкогольні напої – але в помірних дозах.

Згідно з висновком 15 досліджень, чим менше ви вживаєте спиртні напої, тим нижче кров’яний тиск. А ось дослідження жінок в Бостоні, наприклад, знайшло, що при вживанні алкоголю, можна фактично знизити кров’яний. Зразкова норма становить: 360 мл пива, або 150 мл вина, або 60 мл міцного алкоголю.

Інші дослідження показують, що помірне кількість випитих спиртовмісних напоїв жінками, в приємному товаристві може знизити ризики захворювання серця. «Великі обсяги вживання алкоголю шкідливі, це ясно всім» говорить Обарзенек. «Але помірне споживання алкоголю є захистом для серця. Якщо Ви збираєтеся лікуватися питтям, пийте – помірно ».

8. Перейдіть на каву без кофеїну.

Учені довго обговорювали дія кофеїну на кров’яний тиск. Деякі дослідження показали, що ніякого ефекту кофеїн на тиск не чинить, але медичний центр університету Дьюка виявив, що споживання кофеїну 500 мг, це приблизно три чашки кави по 160 мл з ранку, збільшують кров’яний тиск на 4 mmhg, і цей ефект продовжився весь день. Довідка: 160 лм звареної в кавоварці кава містять 100 – 125 мг; те ж саме кількість чаю містить 50 мг кофеїну; рівна кількість коли, містить приблизно 40 мг.

«Кофеїн піднімає кров’яний тиск, шляхом стискаючи кровоносних судин, чим збільшує ефект напруги», кажуть Джим-Лейн, доктор філософії, викладач, дослідник і автор дослідження «Про вплив кофеїну на кров’яний тиск». «Коли ви випробовуйте стрес, ваше серце починає працювати дуже інтенсивно, а значить, що воно починає качати набагато більше крові, підвищуючи кров’яний тиск» говорить він. «А кофеїн тільки посилює цей ефект».

9. Пийте чай.

Знизити високого кров’яного тиску так само легко як випити одну або дві чашечки чаю. «Учасники експерименту, які випивали по 3 чашки чаю гібіскуса, щодня, знижували свій кров’яний тиск», говорять дослідники з університету ім. Тафтса. «Результати нарівні з багатьма виписаними ліками. Ті, хто пив плацебо, поліпшили свій стан теж, але не так значно »

«Елемент« phytochemicals » в чаї з гибискуса ймовірно, відповідальний за значне скорочення показників високого кров’яного тиску », кажуть автори дослідження. «Багато трав’яних чаїв містять гібіскус; шукайте суміші, які позначають елемент «phytochemicals» на самому початку списку компонентів, це вказує на його високу концентрацію в зборі.

10. Працювати менше.

Зайнятість більш ніж 41 годину на тиждень, збільшує ризик гіпертонії на 15%, згідно з дослідженнями, проведеними Каліфорнійського університету в Ірвіні, дослідженню піддалися 24205 жителя Каліфорнії. «Додатковий час робить неможливим, тренування, приготування і вживання здоровий їжі», говорить Хейоу Янг, доктор філософії, провідний дослідник. «Може, звичайно, важко скоротити час роботи або піти з роботи раніше, в сьогоднішні жорсткі економічні часи, але спробувати викроїти годину – інший, для походу в спортзал або приготування здорової їжі, потрібно».

11. Розслабтеся з музикою

Правильні мелодії допоможуть знизити рівень кров’яного тиску, це з’ясували дослідники з університету у Флоренції, Італія. Вони попросили 228 дорослих осіб, які вже брали таблетки від своєї хвороби, слухати заспокійливу класичну, кельтську або індійську музику протягом 30 хвилин щодня і повільно дихати при прослуховуванні. Після тижня експерименту, слухачі знизили своє середнє значення на 3.2 пункту, а через місяць на 4.4 пункту.

12. Зверніться по допомогу для того, щоб перестати хропіти.

Пора звернути увагу на скарги вашого партнера і полікувати себе від хропіння. Дослідники з університету Алабами знайшли, у багатьох хворих задишкою сну, гормон «альдостерон», який може підвищувати кров’яний тиск. Фактично, вважається, що у половини всіх людей з задишкою сну є високий кров’яний тиск.

Довідка: при задишці сну м’яка тканина горла слабшає настільки сильно, що блокує ваше горло і зупиняє дихання на 10 секунд, а іноді й довше.

  • Високий тиск кров із горла
  • які сухофрукти піднімають тиск

Comments are closed!

_0.32MB/0.00730 sec